Text Size
يكشنبه, خرداد 26, 1398
image image image image image image
بیمه اشخاص انسان‌ از آغاز پيدايش‌ جوامع‌ انساني‌، در جستجوي‌ غريزي‌ به‌ دنبال‌ تأمين هاي‌ جسمي‌، اقتصادي‌، اجتماعي‌ وسياسي‌ بوده‌ است‌.
بدين ترتيب ملاحظه مي شود كه بيمه اشخاص يكي از مهمترين شاخه هاي رفاه اجتماعي محسوب مي شود و دركشورهاي مختلف، دولت ها رأساً سازمان هايي را به منظور تأمين خدمات بيمه اختصاص داده اند.
بیمه آتش سوزی موضوع بيمه آتش‌سوزي، تأمين خسارت و جبران زيان‌هاي مالي و مادي است كه بر اثر وقوع خطر آتش‌سوزي به اموال و دارائي‌هاي منقول و يا غيرمنقول بيمه‌گذار اعم از اشخاص حقيقي يا حقوقي وارد مي‌شود.
بيمه آتش‌سوزي مانند ساير شاخه‌هاي بيمه اموال، شامل اصل غرامت، قاعده جانشيني، اصل حسن نيت، قاعده نفع بيمه‌اي و قاعده نسبي سرمايه و حق‌بيمه مي‌باشد.
بیمه اتومبیل بطور كلي گروه بيمه اتومبيل جبران كننده خسارت‌هاي ناشي از حوادث رانندگي از جمله تصادف، آتش‌سوزي و سرقت به اتومبيل مورد بيمه، سرنشينان آن و اشخاص ثالث مي‌باشد. علاوه بر موارد فوق شكست شيشه اتومبيل، دفاع از حقوق بيمه‌گذار در مراجع دادگستري و مراجعه به مسئول خسارت، كاهش بهاي اتومبيل در اثر تصادف، توقف اتومبيل خسارت ديده در مدت تعمير نيز با دريافت حق‌بيمه اضافي قابل بيمه شدن مي‌باشد.
بیمه مهندسی بيمه مهندسي تضمين كننده سرمايه در بخش خصوصي و عمومي بوده و رونق چرخه اقتصادي مي باشد. اين بيمه كليه‌ افراد ذي‌نفع‌ در ط‌رح‌هاي زير بنايي‌ ، عمراني‌ و صنعتي اعم‌ از صاحبكار، پيمانكار "اصلي‌ و فرعي"، مهندسين‌ مشاور، را در صورت‌ بروز حوادث‌ تحت پوشش قرار داده و خسارات‌ مادي‌ مورد بيمه‌ و غرامت‌ ناشي‌ از مسئوليت‌ مدني‌ دست‌اندركاران‌ اجرايي‌ در قبال‌ اشخاص‌ ثالث‌ را جبران مي‌نمايد.
بیمه مسئولیت بيمه هاي مسئوليت از جمله رشته هاي بيمه اي است كه به طور مستقيم در تنظيم روابط اجتماعي افراد جامعه ، شناخت افراد از حقوق و مسئوليتهاي يكديگر و تامين امنيت حرفه اي مشاغل و فعاليتها تاثير گذار مي باشد .
بطور كل اگرچه بيمه مسئوليت تأميني براي اشخاص ثالث در قبال مخاطرات ناشي از فعاليت و زيست بيمه گذار مي باشد اما بيمه گذار با توجه به جبران خسارت از سوي بيمه گر آرامش و اطمينان خاطري در زمان فعاليت خود كسب خواهد نمود.
بیمه باربری رشته بيمه هاي باربري به عنوان يكي از بخش هاي فني شركت در بر گيرنده رشته هاي بيمه اي حمل كالا، وجوه، كشتي و هواپيما مي باشد. گسترش روز افزون تجارت، دخالت عوامل مختلف در يك فرآيند تجاري باعث آن گرديده كه امروزه نظام تجاري ساز و كار پيچيده و خاص خود را مطالبه نمايد.
جدیدترین اخبار بیمه


دريافت جايزه ديموند توسط بيمه ايران

بيمه ايران در بخش خدمات سومين كنفرانس مديريت نظام توزيع و پخش موفق به دريافت جايزه ويژه و تنديس ديموند گرديد.
به گزارش روابط عمومي بيمه ايران اين مراسم روز يكشنبه دهم مرداد با حضور جمع كثيري از مديران و كارشناسان حوزه هاي توليدي و خدماتي كشور در تالار ابوريحان دانشگاه شهيد بهشتي برگزار گرديد و سياوش سعيديان عضو هيات مديره از طرف بيمه ايران لوح و تنديس ديموند را دريافت كرد.
سال گذشته نيز بيمه ايران در حوزه صنعت بيمه موفق به دريافت جايزه در دومين كنفرانس گرديده بود.
بيمه ايران به عنوان بيمه برتر كشور تاكنون موفق به دريافت جوايز متعددي به اين شرح گرديده است:

* كسب رتبه اول در بين شركت هاي بيمه ارزيابي شده بين صد شركت برتر، توسط سازمان مديريت صنعتي كشور
* كسب رتبه پانزدهم در بين صد شركت برتر
* كسب ده ها رتبه اول، دوم و سوم جشنواره «شهيد رجائي»
* دريافت امتياز مديريت كيفيت جامع
* دريافت استاندارد ايزو ۹۰۰۱ سال ۲۰۰۰
* كسب رتبه برتر توانگري مالي و ايفاي تعهدات براساس رتبه بندي بيمه مركزي ايران
* انتخاب دستگاه نمونه در برگزاري سي امين سالگرد انقلاب اسلامي ايران
* كسب جايزه ملي «مديريت نظام توزيع و پخش»
* كسب جايزه ملي در شاخص هايي از قبيل ميزان رضايتمندي افراد از دسترسي به شبكه فروش، ميانگين زماني حضور افراد در شعب و نمايندگي ها، تنوع استفاده از IT و در ارائه خدمات واحد سيار پرداخت خسارت .
* كسب رتبه اول رضايت مشتريان طبق نظر سنجي وب سايت معاونت امور بانك و بيمه وزارت امور اقتصادي و دارايي
* دريافت گواهي و تنديس رعايت حقوق مصرف كنندگان
* دريافت نشان تعهد به تعالي جايزه ملي بهره وري و تعالي سازماني
* دريافت تنديس و لوح سپاس از دومين جشنواره بين المللي انتخاب يكصد برند برتر

از ما بپرسید!!!

سوالات متداول بیمه نامه

ادامه مطلب

خدمات آنلاین

فرم محاسبه آنلاین نرخ بیمه

دوست گرامی
دسترسی به این صفحه فقط برای اعضاء سایت امکانپذیر میباشد . برای ورود به صفحه عضویت اینجا را کلیک کنید. در صورتی که هم اکنون عضو هستید از اینجا وارد شوید

ادامه مطلب

خدمات آنلاین

رزرو آنلاین بیمه نامه

درصورتی که هم اکنون بیمه داشته باشید میتوانید بیمه نامه خود را رزرو کنید با پرکردن فرم ساده زیر بیمه  خود را رزرو نمائید :

شرکت خدمات بیمه ای تلاش

ادامه مطلب

خدمات آنلاین

سفارش آنلاین بیمه نامه

جهت سفارش آنلاین بیمه بدنه ، لطفا فرم ساده زیر را پر کرده
تا در سریعترین زمان با شما تماس بگیریم
با تشکر از شما
شرکت خدمات بیمه ای تلاش

ادامه مطلب