Text Size
يكشنبه, اسفند 05, 1397
image image image image image image
بیمه اشخاص انسان‌ از آغاز پيدايش‌ جوامع‌ انساني‌، در جستجوي‌ غريزي‌ به‌ دنبال‌ تأمين هاي‌ جسمي‌، اقتصادي‌، اجتماعي‌ وسياسي‌ بوده‌ است‌.
بدين ترتيب ملاحظه مي شود كه بيمه اشخاص يكي از مهمترين شاخه هاي رفاه اجتماعي محسوب مي شود و دركشورهاي مختلف، دولت ها رأساً سازمان هايي را به منظور تأمين خدمات بيمه اختصاص داده اند.
بیمه آتش سوزی موضوع بيمه آتش‌سوزي، تأمين خسارت و جبران زيان‌هاي مالي و مادي است كه بر اثر وقوع خطر آتش‌سوزي به اموال و دارائي‌هاي منقول و يا غيرمنقول بيمه‌گذار اعم از اشخاص حقيقي يا حقوقي وارد مي‌شود.
بيمه آتش‌سوزي مانند ساير شاخه‌هاي بيمه اموال، شامل اصل غرامت، قاعده جانشيني، اصل حسن نيت، قاعده نفع بيمه‌اي و قاعده نسبي سرمايه و حق‌بيمه مي‌باشد.
بیمه اتومبیل بطور كلي گروه بيمه اتومبيل جبران كننده خسارت‌هاي ناشي از حوادث رانندگي از جمله تصادف، آتش‌سوزي و سرقت به اتومبيل مورد بيمه، سرنشينان آن و اشخاص ثالث مي‌باشد. علاوه بر موارد فوق شكست شيشه اتومبيل، دفاع از حقوق بيمه‌گذار در مراجع دادگستري و مراجعه به مسئول خسارت، كاهش بهاي اتومبيل در اثر تصادف، توقف اتومبيل خسارت ديده در مدت تعمير نيز با دريافت حق‌بيمه اضافي قابل بيمه شدن مي‌باشد.
بیمه مهندسی بيمه مهندسي تضمين كننده سرمايه در بخش خصوصي و عمومي بوده و رونق چرخه اقتصادي مي باشد. اين بيمه كليه‌ افراد ذي‌نفع‌ در ط‌رح‌هاي زير بنايي‌ ، عمراني‌ و صنعتي اعم‌ از صاحبكار، پيمانكار "اصلي‌ و فرعي"، مهندسين‌ مشاور، را در صورت‌ بروز حوادث‌ تحت پوشش قرار داده و خسارات‌ مادي‌ مورد بيمه‌ و غرامت‌ ناشي‌ از مسئوليت‌ مدني‌ دست‌اندركاران‌ اجرايي‌ در قبال‌ اشخاص‌ ثالث‌ را جبران مي‌نمايد.
بیمه مسئولیت بيمه هاي مسئوليت از جمله رشته هاي بيمه اي است كه به طور مستقيم در تنظيم روابط اجتماعي افراد جامعه ، شناخت افراد از حقوق و مسئوليتهاي يكديگر و تامين امنيت حرفه اي مشاغل و فعاليتها تاثير گذار مي باشد .
بطور كل اگرچه بيمه مسئوليت تأميني براي اشخاص ثالث در قبال مخاطرات ناشي از فعاليت و زيست بيمه گذار مي باشد اما بيمه گذار با توجه به جبران خسارت از سوي بيمه گر آرامش و اطمينان خاطري در زمان فعاليت خود كسب خواهد نمود.
بیمه باربری رشته بيمه هاي باربري به عنوان يكي از بخش هاي فني شركت در بر گيرنده رشته هاي بيمه اي حمل كالا، وجوه، كشتي و هواپيما مي باشد. گسترش روز افزون تجارت، دخالت عوامل مختلف در يك فرآيند تجاري باعث آن گرديده كه امروزه نظام تجاري ساز و كار پيچيده و خاص خود را مطالبه نمايد.
انواع بیمه بیمه مسئولیت

اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر

اعضا محترم اتحادیه کلیک نمایند.بیمه مسئولیت

بیمه های مسئولیت و طرح های مخصوص

بیمه های مسئولیت از جمله رشته های بیمه ای است که بطور مستقیم در تنظیم روابط اجتماعی افراد جامعه ، شناخت افراد از حقوق و مسئولیتهای یکدیگر و تأمین امنیت حرفه ای مشاغل و فعالیتها تأثیر گذار می باشد.

۱- بیمه مسئولیت متصدیان حمل و نقل بین المللی بر اساس کنوانسیون C.M.R

بر اساس شرایط این نوع بیمه ، مسئولیت مدنی شرکتهای حمل و نقل بین المللی مطابق کنوانسیون بین المللی C.M.R تحت پوشش بیمه ای قرار می گیرد.

۲- بیمه مسئولیت متصدیان حمل و نقل بین المللی بر اساس کنوانسیون (داخلی)

در این بیمه نامه ، مسئولیت مدنی شرکتهای حمل و نقل زمینی داخلی (بنگاههای حمل و نقل داخلی) در برابر صاحبان کالا مطابق قانون تجارت و شرایط بارنامه های صادره تحت پوشش بیمه ای قرار می گیرند.

۳- بیمه مسئولیت متصدیان حمل و نقل هوایی

این بیمه نامه مسئولیت مدنی متصدیان حمل و نقل هوایی را در برابر صاحبان کالا یا ذوی الحقوق آنان بر اساس شرایط بارنامه های حمل و نقل هوایی صادره و کنوانسیون ورشو تحت پوشش قرار می دهد.

۴- قرارداد تضمین تعهدات شرکتهای حمل و نقل بین الملل

مطابق این قرارداد ، تعهدات شرکتهای حمل و نقل بین المللی در برابر گمرک ایران در رابطه با حقوق و عوارض گمرکی عملیات حمل و نقل کالا و خودرو تحت پوشش بیمه ای قرار می گیرد، با اجرای طرح بیمه ای یاد شده سهم عمده ای در حل مشکلات شرکتهای حمل و نقل و صاحبان خودروهای ورود ، خروج و عبور موقت ایفا نموده است ،

۵- بیمه مسئولیت کارفرما در برابر کارکنان

این بیمه نامه خسارتهای بدنی ناشی از غفلت یا سهل انگاری کارفرما را که برای کارکنان وی در حین کار بوجود می آید تحت پوشش بیمه ای قرار می دهد .

۶- انواع بیمه های  مسئولیت عمومی

۱/۶- بیمه مسئولیت ناشی از آتش سوزی

۲/۶- بیمه مسئولیت مدیران واحدهای اقامتی (هتلها و مسافرخانه ها)

۳/۶- بیمه مسئولیت مدیران اماکن ورزشی

۴/۶- بیمه مسئولیت مدیر پارکینگ

۵/۶- بیمه مسئولیت ناشی از اجرای عملیات ساختمانی

۶/۶- بیمه مسئولیت حرفه ای پزشکان

۷- بیمه مسئولیت سازمانهای دولتی

۸- بیمه مسئولیت تولید کنندگان و فروشندگان محصول

۱۰- بیمه مسئولیت مدنی مدیران مسئول فنی کلینیکها ، درمانگاهها ، و بیمارستانها

۱۱- بیمه مسئولیت حرفه ای پرستاران و پیراپزشکان

۱۲- بیمه مسئولیت حرفه ای مهندسین طراح ، محاسب و ناظر ساختمان

۱۳- بیمه مسئولیت جامع

این بیمه نامه برای پیمانکاران پروژه های ساختمانی و تأسیساتی ارائه می شود. مطابق شرایط این بیمه نامه مسئولیت مدنی پیمانکار در اجرای پروژه بصورت جامع در برابر کارکنان و اشخاص ثالث تحت پوشش بیمه ای قرار می گیرد.

۱۴- بیمه اعتباری تسهیلات بانکها و قراردادهای فروش اقساطی

۱۵- بیمه اسبهای مسابقه

۱۶- بیمه مسئولیت شکارچیان و محیط بانان

۱۷- بیمه رایانه

۱۸- بیمه مسئولیت عوامل پروژه های سینمایی

۱۶- سایر طرح های بیمه ای ارائه شده

بیمه نامه صداقت در امانت ، بیمه مسئولیت حرفه ای دلالان رسمی بیمه مرکزی ایران ، بیمه مسئولیت شرکتهای توزیع کننده گاز مایع ، بیمه مسئولیت مستأجر در برابر موجر ، طرح بیمه دام صنعتی ، بیمه مسئولیت سردفتر داران ، بیمه مسئولیت حرفه ای وکلای دادگستری و ... میباشند.

در پایان این شرکت آمادگی کامل خود را برای بررسی و ارائه طرحهای نوین بیمه ای و نیز مشاوره در زمینه امور بیمه ای متقاضیان گرامی اعلام می دارد.
از ما بپرسید!!!

سوالات متداول بیمه نامه

ادامه مطلب

خدمات آنلاین

فرم محاسبه آنلاین نرخ بیمه

دوست گرامی
دسترسی به این صفحه فقط برای اعضاء سایت امکانپذیر میباشد . برای ورود به صفحه عضویت اینجا را کلیک کنید. در صورتی که هم اکنون عضو هستید از اینجا وارد شوید

ادامه مطلب

خدمات آنلاین

رزرو آنلاین بیمه نامه

درصورتی که هم اکنون بیمه داشته باشید میتوانید بیمه نامه خود را رزرو کنید با پرکردن فرم ساده زیر بیمه  خود را رزرو نمائید :

شرکت خدمات بیمه ای تلاش

ادامه مطلب

خدمات آنلاین

سفارش آنلاین بیمه نامه

جهت سفارش آنلاین بیمه بدنه ، لطفا فرم ساده زیر را پر کرده
تا در سریعترین زمان با شما تماس بگیریم
با تشکر از شما
شرکت خدمات بیمه ای تلاش

ادامه مطلب