Text Size
پنجشنبه, خرداد 02, 1398
image image image image image image
بیمه اشخاص انسان‌ از آغاز پيدايش‌ جوامع‌ انساني‌، در جستجوي‌ غريزي‌ به‌ دنبال‌ تأمين هاي‌ جسمي‌، اقتصادي‌، اجتماعي‌ وسياسي‌ بوده‌ است‌.
بدين ترتيب ملاحظه مي شود كه بيمه اشخاص يكي از مهمترين شاخه هاي رفاه اجتماعي محسوب مي شود و دركشورهاي مختلف، دولت ها رأساً سازمان هايي را به منظور تأمين خدمات بيمه اختصاص داده اند.
بیمه آتش سوزی موضوع بيمه آتش‌سوزي، تأمين خسارت و جبران زيان‌هاي مالي و مادي است كه بر اثر وقوع خطر آتش‌سوزي به اموال و دارائي‌هاي منقول و يا غيرمنقول بيمه‌گذار اعم از اشخاص حقيقي يا حقوقي وارد مي‌شود.
بيمه آتش‌سوزي مانند ساير شاخه‌هاي بيمه اموال، شامل اصل غرامت، قاعده جانشيني، اصل حسن نيت، قاعده نفع بيمه‌اي و قاعده نسبي سرمايه و حق‌بيمه مي‌باشد.
بیمه اتومبیل بطور كلي گروه بيمه اتومبيل جبران كننده خسارت‌هاي ناشي از حوادث رانندگي از جمله تصادف، آتش‌سوزي و سرقت به اتومبيل مورد بيمه، سرنشينان آن و اشخاص ثالث مي‌باشد. علاوه بر موارد فوق شكست شيشه اتومبيل، دفاع از حقوق بيمه‌گذار در مراجع دادگستري و مراجعه به مسئول خسارت، كاهش بهاي اتومبيل در اثر تصادف، توقف اتومبيل خسارت ديده در مدت تعمير نيز با دريافت حق‌بيمه اضافي قابل بيمه شدن مي‌باشد.
بیمه مهندسی بيمه مهندسي تضمين كننده سرمايه در بخش خصوصي و عمومي بوده و رونق چرخه اقتصادي مي باشد. اين بيمه كليه‌ افراد ذي‌نفع‌ در ط‌رح‌هاي زير بنايي‌ ، عمراني‌ و صنعتي اعم‌ از صاحبكار، پيمانكار "اصلي‌ و فرعي"، مهندسين‌ مشاور، را در صورت‌ بروز حوادث‌ تحت پوشش قرار داده و خسارات‌ مادي‌ مورد بيمه‌ و غرامت‌ ناشي‌ از مسئوليت‌ مدني‌ دست‌اندركاران‌ اجرايي‌ در قبال‌ اشخاص‌ ثالث‌ را جبران مي‌نمايد.
بیمه مسئولیت بيمه هاي مسئوليت از جمله رشته هاي بيمه اي است كه به طور مستقيم در تنظيم روابط اجتماعي افراد جامعه ، شناخت افراد از حقوق و مسئوليتهاي يكديگر و تامين امنيت حرفه اي مشاغل و فعاليتها تاثير گذار مي باشد .
بطور كل اگرچه بيمه مسئوليت تأميني براي اشخاص ثالث در قبال مخاطرات ناشي از فعاليت و زيست بيمه گذار مي باشد اما بيمه گذار با توجه به جبران خسارت از سوي بيمه گر آرامش و اطمينان خاطري در زمان فعاليت خود كسب خواهد نمود.
بیمه باربری رشته بيمه هاي باربري به عنوان يكي از بخش هاي فني شركت در بر گيرنده رشته هاي بيمه اي حمل كالا، وجوه، كشتي و هواپيما مي باشد. گسترش روز افزون تجارت، دخالت عوامل مختلف در يك فرآيند تجاري باعث آن گرديده كه امروزه نظام تجاري ساز و كار پيچيده و خاص خود را مطالبه نمايد.
انواع بیمه بیمه آتش سوزی

اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر

اعضا محترم اتحادیه کلیک نمایند.بیمه آتش سوزی

انسان امروز نیازمند پشتوانه ای مطمئن و همیشگی است تا بتواند با آثار زیانبار حوادث و بلایای طبیعی مقابله کرده و خسارتهای بوجود آمده را جبران نماید

دربیمه های آتش سوزی خطرهای زیر تحت پوشش قرارمی گیرد.

آتش سوزی ، انفجار ، صاعقه ، زلزله ، سیل ، توفان ، رانش زمین ، سقوط هواپیما وبالگرد ، سرقت اموال ، خسارت ناشی از ترکیدگی لوله آب وفاضل آب ، ضایعات برف و باران ، شکست شیشه ، و ..........

الف- بیمه نامه آتش سوزی طرح همگانی

در این طرح خطرهای ناشی از آتش سوزی ، انفجار، صاعقه و سیل تحت پوشش قرارداد و حق بیمه سالانه آن با توجه به ارزش واحد مسکونی بشرح ذیل می باشد.

باحداقل ارزش ساختمان و اثاث منزل /۰۰۰ر۰۰۰ر۵۰۰ ریال حق بیمه سالانه / ۰۰۰ر۲۳۵ ریال

ب- بیمه نامه آتش سوزی طرح جامع خانه و خانواده

در این طرح با پرداخت مبلغ /۸۰۰ر۸۸ ریال حق بیمه در سال ساختمان مسکونی و اثاث منزل در مقابل خطرهای آتش سوزی ، انفجار، صاعقه و سیل باسرمایه های زیربیمه میشوند.

ساختمان ، تاسیسات و اثاث منزل تا مبلغ / ۰۰۰ر۰۰۰ر۴۰ ریال .

سرقت اثاث و لوازم منزل تا مبلغ / ۰۰۰ر۰۰۰ر۱۰ ریال .

مسئولیت بیمه گذار در برابر همسایگان و اشخاص ثالث تا مبلغ / ۰۰۰ر۰۰۰ر۲۰ ریال.

خسارتهای جانی وارد به افراد مقیم محل مورد بیمه تا مبلغ / ۰۰۰ر۰۰۰ر۴۰ ریال .

حداکثر هزینه پزشکی اشخاص مجاز به اقامت در محل مورد بیمه در محل مورد بیمه تا مبلغ/ ۰۰۰ر۰۰۰ر۴ ریال.

هزینه اجاره و اسکان موقت خانواده بیمه گذار تا مبلغ / ۰۰۰ر۰۰۰ر۵ ریال.

حـداقل سرمـایه های تحت پـوشش در بیمـه آتش سـوزی طرح جامع خانه و خانواده / ۱۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال است و تا بیست برابر قابل افزایش می باشد.

ج- بیمه نامه آتش سوزی معمولی منازل مسکونی

سرمایه های تحت پوشش در این نوع بیمه به دو دسته ۰۰۰ر۰۰۰ر۵۰ ریال با حق بیمه سالانه ۰۰۰ر۶۰ ریال و ۰۰۰ر۰۰۰ر۱۰۰ ریال با حـق بیمه سالانه ۰۰۰ر۱۲۰ ریـال تقسیم می شود

در بیمه نامه های گروهی چنانچه تعداد واحدهای مسکونی تحت پوشش بیش از ۱۵ واحد باشد ده درصد تخفیف گروهی در نرخهای بیمه نامه اعمال می شود.

د- بیمه آتش سوزی مراکز صنعتی

مراکز صنعتی شامل کلیه کارخانجات صنایع غذایی ، آشامیدنی ، دخانیات ، نساجی ، چرم ، چوب ، کاغذ ، مقوا ، چاپ و صحافی ، شیمیایی ، محصولات کانی غیر فلزی ، فلزات اساسی و صنایع متفرقه می باشد ، ساختمان ، تأسیسات ، ماشین آلات ، مواد اولیه ، موجودی و محتویات هر یک از مراکز یاد شده را می توان در مقابل خطرهای آتش سوزی ، انفجار ، صاعقه و همچنین کلیه خطرهای اضافی به قیمت روز بیمه نمود.

از ما بپرسید!!!

سوالات متداول بیمه نامه

ادامه مطلب

خدمات آنلاین

فرم محاسبه آنلاین نرخ بیمه

دوست گرامی
دسترسی به این صفحه فقط برای اعضاء سایت امکانپذیر میباشد . برای ورود به صفحه عضویت اینجا را کلیک کنید. در صورتی که هم اکنون عضو هستید از اینجا وارد شوید

ادامه مطلب

خدمات آنلاین

رزرو آنلاین بیمه نامه

درصورتی که هم اکنون بیمه داشته باشید میتوانید بیمه نامه خود را رزرو کنید با پرکردن فرم ساده زیر بیمه  خود را رزرو نمائید :

شرکت خدمات بیمه ای تلاش

ادامه مطلب

خدمات آنلاین

سفارش آنلاین بیمه نامه

جهت سفارش آنلاین بیمه بدنه ، لطفا فرم ساده زیر را پر کرده
تا در سریعترین زمان با شما تماس بگیریم
با تشکر از شما
شرکت خدمات بیمه ای تلاش

ادامه مطلب